Nejpopulárnější je opět Dienstbier, Schwarzenberg se propadá

15.11.2011 14:08 | Zprávy
autor: joh

Podle průzkumu agentury STEM je nejoblíbenějším politikem Jiří Dienstbier (ČSSD) následovaný předsedou sociálních demokratů Bohuslavem Sobotkou. Na třetím místě se umístila předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS), stále více se propadá ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09).

Nejpopulárnější je opět Dienstbier, Schwarzenberg se propadá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor a možný kandidát na prezidenta za ČSSD Jiří Dienstbier

Na čtvrtém místě je 1. místopředseda ČSSD Michal Hašek, pátý se umístil místoprˇedseda ODS a ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil, který z první pětice vytlačil místopředsedu Sněmovny a ČSSD Lubomíra Zaorálka.

Polepšil si John i Peake

Zato Schwarzenberg, který se dlouhodobě umisťoval mezi nejoblíbenějšími politiky, se stale vice propadá a přeskočila ho i místopředsedkyně ČSSD Marie Benešová. Schwarzenbergova popularita se poprvé od podzimu 2007 dostala pod 40 procent.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: 27 metrů je výška soustrojí vodní elektrárny Orlík

19:09 ČEZ: 27 metrů je výška soustrojí vodní elektrárny Orlík

Číslo týdne