Občané za svá práva: Krnáčová nemůže být primátorkou hlavního města Prahy

25.09.2014 18:47

Občané za svá práva: Krnáčová nemůže být primátorkou hlavního města Prahy Naše sdružení se dlouhodobě zabývá problémy hlavního města Prahy. Volební kampaň do Zastupitelstva hl.m. Prahy má sloužit k tomu, aby si občané mohli vybírat z jednotlivých kandidátů podle jejich dosavadní činnosti.

Občané za svá práva: Krnáčová nemůže být primátorkou hlavního města Prahy
Foto: ODS
Popisek: Adriana Krnáčová

Na zasedání Zastupitelstva hl.m. Prahy dne 11. září 2014 vystoupil místopředseda našeho sdružení Ing. Aleš Moravec se zásadním příspěvkem, týkajícím se lídryně hnutí ANO v Praze paní Adriany Krnáčové – viz příloha. Tato dáma si m.j. vzala 1,5 milionu Kč státních peněz z DOTACE, o kterou Transparency International TIC ani NEPOŽÁDALO - viz http://obcanepraha.cz/kausy/ti/tikonf6.htm

Předpokládali jsme, že paní Krnáčová – nastávající primátorka hl.m. Prahy, se k těmto zásadním informacím pravdivě vyjádří. Namísto toho ve svém článku „Všechno o naší jedničce na pražský magistrát – Můj příběh“ prostě uvádí nepravdy, které zcela zpochybňují její kvalifikaci na post primátorky.

Vrcholem je její tvrzení v MF DNES dne 25.9.2014 na str. 4B, že „Zamezí plýtvání a rozkrádání našich peněz v NEPRŮHLEDNÝCH ZAKÁZKÁCH“. V jejím případě, když se přišlo na to, že TIC obdržela 30 milionů Kč od ministerstva financí z dotace, o kterou NEŽÁDALO, tak namísto toho, aby tyto finanční prostředky státu vrátila v plné výši zpět, tak raději se TIC zrušilo jako občanské sdružení a založilo se POD STEJNÝM NÁZVEM jako o.p.s.

Následně, po provedené kontrole, tento postup kvalifikoval ministr financí České republiky, že takto postupují pašeráci cigaret, ale u takovéto protikorupční organizace, pod vedením její ředitelky paní Adriany Krnáčové, by to nečekal.

Paní Adriana Krnáčová nemá z výše uvedeného proto řádnou kvalifikaci na primátorku hlavního města Prahy. Požádáme všechny politické subjekty kandidující v Praze, aby vysvětlili voličům, že paní Krnáčovou nemohou  na tak důležitý post volit.

NECHCEME V PRAZE DALŠÍ NEPRŮHLEDNÉ ZAKÁZKY.

Ing. Karel Berka
předseda

Ing. Aleš Moravec
místopředseda

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Temné vazby osob kolem moderátorky Witowské. PL se vrací ke klíčové debatě na ČT. Báli se, teď mluví

4:44 Temné vazby osob kolem moderátorky Witowské. PL se vrací ke klíčové debatě na ČT. Báli se, teď mluví

Jak spolu souvisí neúspěch prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, osud adepta na tentýž post Petra…