Olomouc: Primátor zahájil Biotech 2011

20.06.2011 20:56

Mezinárodní konferenci Biotech 2011 zahájil v pondělí 20. června ráno primátor města Olomouce Martin Novotný v budově Přírodovědecké fakulty UPOL v Olomouci-Holici. Společně s předsedou konference Ivo Frébortem přivítal účastníky a otevřel řadu přednášek, které potrvají až do středy 22. června.

Olomouc: Primátor zahájil Biotech 2011

„Jistě není náhodou, že se tato konference koná právě v Olomouci. Vždyť Univerzita Palackého se může pyšnit několika velmi významnými vědeckými absolventy a já pevně věřím, že jich i v budoucnu bude přibývat, zvlášť když je nyní věda tolik populární a popularizovaná a když vznikají nová a nová výzkumná centra a pracoviště. Rád bych vám proto popřál, abyste si z přednášek odnesli mnoho zajímavých poznatků, abyste si zde v Olomouci těch pár dní užili a také doufám, že k nám někdy zavítáte nejen pracovně, ale také za soukromým povyražením jako turisté a návštěvníci města," řekl na úvod primátor Novotný.

Biotech je mezinárodní konference, která se týká biotechnologického výzkumu a spolupráce akademické a aplikační sféry v této oblasti. Program konference je možné najít na www.cr-hana.eu/G4G.

Další zprávy z Olomouce čtěte ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: olomouc.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Blbý a ambiciózní. Sedí a opakuje.“ Pirát do vlády: Babiš se zaraduje, ČR prý ne

6:11 „Blbý a ambiciózní. Sedí a opakuje.“ Pirát do vlády: Babiš se zaraduje, ČR prý ne

Téměř tři týdny po volbách pokračují jednání pěti stran o nové vládě a zároveň s tím roste nervozita…