Víme, jak bude vypadat Výbor pro bezpečnost a Výbor pro obranu

13.12.2011 13:55

EXKLUZIVNĚ Jak informovaly ParlamentníListy.cz Výbor pro obranu a bezpečnost se rozdělí na Výbor pro obranu příslušný rezortu obrany a Výbor pro bezpečnost kontrolující ministerstvo vnitra. Výboru pro bezpečnost bude šéfovat dle koaliční dohody předseda Věcí veřejných Radek John a podle informací ParlamentníchListů.cz by měl Výboru pro bezpečnost šéfovat Jan Vidím z ODS.

Víme, jak bude vypadat Výbor pro bezpečnost a Výbor pro obranu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Sněmovna bez poslanců

Přinášíme vám složení obou výborů.

Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje budou členy Výboru pro obranu: Zdeněk Boháč (ODS), Ludmila Bubeníková (TOP 09), Jana Černochová (ODS), Alexander Černý (KSČM), Karel Černý (ČSSD), Martin Gregora (TOP 09), Václav Horáček (TOP 09), Petr Hulinský (ČSSD), Václav Klučka (ČSSD), Jan Kubata (ODS), Viktor Paggio (VV), Marie Rusová (KSČM), Antonín Seďa (ČSSD), Martin Vacek (VV), Jan Vidím (ODS).

Ve Výboru pro bezpečnost by měli zasednout: Zuzka Bebarová-Rujbrová (KSČM), Zdeněk Bezecný (TOP 09), Zdeněk Boháč (ODS), František Bublan (ČSSD), Jana Černochová (ODS), Richard Dolejš (ČSSD), Rudolf Chlad (TOP 09), Radek John (VV), David Kádner (VV), Daniel Korte (TOP 09), Jaroslav Krupka (ODS), Marie Nedvědová (KSČM), Ivana Řápková (ODS), Jeroným Tejc (ČSS), Miroslav Váňa (ČSSD).

Podle původní dohody se měl Výbor pro obranu a bezpečnost rozdělit již dříve, avšak kvůli angažmá Ladislava Bátory na ministerstvu školství TOP 09 tuto změnu blokovala s tím, že ji neumožní do té doby, než Bátora odejde z ministerstva. Místopředsednické posty ve výborech ještě rozděleny nejsou.

 


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železnic: Na rekonstruované trati u Šumperka vzniká nový, výrazně delší most

10:06 Správa železnic: Na rekonstruované trati u Šumperka vzniká nový, výrazně delší most

Plným tempem pokračuje rekonstrukce a elektrizace trati z Olomouce do Šumperka v úsecích Uničov – Li…