Česká pošta během slevové akce doručí desítky tisíc zásilek Aliexpressu

09.11.2020 21:20 | Zprávy

Česká pošta navázala přímou spolupráci s internetovou obchodní platformou Aliexpress. Během připravované slevové akce 11.11. doručí desítky tisíc zásilek e-shopu pro české zákazníky. Balíčky budou odeslány přes speciální celní překladiště v Belgii, a dostanou se tak k zákazníkům rychleji, typicky do dvou týdnů od objednání.

 Česká pošta během slevové akce doručí desítky tisíc zásilek Aliexpressu
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

„Při aktuální slevové akci jde o pilotní spolupráci, jejímž cílem je co nejrychlejší dodání zboží koncovým zákazníkům. Proto budou objednávky odesílány jako vnitrostátní zásilka v rámci ČR. Spolupráce s Českou poštou je pro tento globální e-shop logická, protože nabízíme nejširší logistickou síť v Česku,“ říká Martin Hurda, manažer mezinárodního obchodu České pošty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj vyhlašuje soutěž Zlatý erb 2026

7:33 Ústecký kraj vyhlašuje soutěž Zlatý erb 2026

V roce 2026 se bude soutěž Zlatý erb konat v inovované formě. Předchozích 27 ročníků vyhlašovala kra…