Milan Lasica bude součástí prvního dne festivalu, kdy je v šapitó za divadlem na programu jeho unikátní společné hudební vystoupení s Peterem Lipou. Patřit mu bude i poslední festivalový večer - ve Velkém sále se představí v humorných Dopisech Emilovi Studia L+S Bratislava, v nichž trefně glosuje dění kolem sebe z pozice seniora. „Na vystoupení ve Zlíně se těším. Vždy tam je skvělé publikum. Na Zlín mám krásné vzpomínky z natáčení filmu Nekonečná nevystupovat,“ řekl.
Velká část hlavního programu bude věnována jednomu z nejvýraznějších současných mladých režisérů Jiřímu Havelkovi. Divadlo 11.55 přiveze do Zlína jeho Regulaci intimity, v níž zkoumá hranice důvěrnosti a soukromí, VerTeDance Praha taneční vystoupení Korekce o slasti nesvobody, spoutání a určenosti, kde není pochyb, a Dejvické divadlo Praha představí Havelkovu autorskou novinku Kakadu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



