49. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

11.12.2023 10:00 | Tisková zpráva

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 49. týdnu obchodovaly za průměrnou cenu 19,04 CZK/litr.

49. týden na trhu pohonných hmot ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Celkem bylo zobchodováno 223 tis. litrů nafty v hodnotě 4,24 milionu korun. Průměrná cena jednoho litru MON na trhu PHM Českomoravské komoditní burzy Kladno poklesla oproti hodnotě z minulého týdne o 2,9 procenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Ochrana dětí

K něčemu novela, která vlastně neřeší ten největší problém, a to, aby děti nemohli být svěřeny do péči rodičům, kteří jsou nebezpeční, což stálo život třeba právě Viktorku? Nebo pokud to řeší a já se mýlím, tak můžete mi říci jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Tržby za potraviny a pohonné hmoty klesly

13:28 ČSÚ: Tržby za potraviny a pohonné hmoty klesly

Tržby v maloobchodě se v dubnu reálně meziročně zvýšily o 1,6 %, ovšem meziměsíčně se snížily o 0,9 …