Agentura ochrany přírody a krajiny: Česká cena za architekturu udělena

19.11.2021 9:15 | Tisková zpráva

Součástí soutěže byla i Zvláštní cena AOPK ČR. Získal ji Dům pro rodiče v Jeseníkách architektonické kanceláře TŘI.ČTRNÁCT architekti.

Agentura ochrany přírody a krajiny: Česká cena za architekturu udělena
Foto: red
Popisek: Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

Jeho zástupce převzal ocenění z rukou ředitele AOPK ČR Františka Pelce, součástí je i certifikát na exkurzi s průvodcem do nejstarších pralesů Jeseníků. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Vánoční stromky rozvážejí lesníci do azylových domů, dětských domovů i nemocnic

7:16 Lesy ČR: Vánoční stromky rozvážejí lesníci do azylových domů, dětských domovů i nemocnic

Celkem 275 vánočních stromků, které vyrostly v lese, si letos objednalo 83 sociálních a zdravotnický…