Alpine Pro: Nikola Sudová věří v medaili ze Soči

02.02.2014 19:53

Již zítra odlétá naše medailová naděje Nikola Sudová do ruského Soči, kde se bude připravovat na svoji čtvrtou účast na olympijských hrách.

Alpine Pro: Nikola Sudová věří v medaili ze Soči
Foto: Alpine Pro
Popisek: Alpine Pro

Těsně před svým odletem si Nikola vyzvedla letenky a olympijskou kolekci Alpine Pro, při jejímž vzniku dokonce sama stála. Od začátku se podílela na jejím vývoji, především v oblasti použitých materiálů a funkčnosti. Sama na sobě ji dokonce testovala.

Česká akrobatická lyžařka doufá, že ze Soči přiveze medaili. „Můj tým se směje, že jsem v nejlepší kondici, co jsem kdy byla. Jen ty výsledky tomu paradoxně zatím neodpovídají. Tak snad to zlomím, je to můj velký sen přivést si nějaký ten cenný kov,“ dodala Nikola, která svůj první kvalifikační závod na letošních olympijských hrách absolvuje už 6. února a další o dva dny později. Vývoj olympijské kolekce trval více než rok. „Kromě této olympijské kolekce, kde jsem se věnovala především materiálům, mám za sebou i navrhování kolekce Freeski Alpine Pro a musím přiznat, že mě to opravdu baví. Jen nevím, jestli ze mě byli nadšení návrháři, kterým jsem do toho docela dost mluvila. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Líbí se mi jak designově, tak funkčně,“ smála se boulařka.

I v letošní kolekci, do které český národní tým již potřetí oblékla tuzemská sportovní značka Alpine Pro, jsou originální módní doplňky. Tím nejvýraznějším jsou huňaté beranice, které se bezprostředně po uvedení do prodeje staly hitem. Více než padesáti položkám, mezi kterými nechybí ani dětské oblečení v českých národních barvách dominuje zlatá barva symbolizující úspěch a elegantní motiv inspirovaný secesním malířem Alfonsem Muchou. K dostání jsou v síti prodejen Alpine Pro a na e-shopu Více informací o kolekci naleznete na www.alpinepro.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zahraničí: Ministr Kulhánek podpořil české firmy v USA

10:57 Ministerstvo zahraničí: Ministr Kulhánek podpořil české firmy v USA

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) v New Yorku a Bostonu navštívil české firmy a americké podni…