Andreas Meissner byl zvolen novým vedoucím partnerem TaylorWessing v Německu

17.04.2014 19:05 | Zprávy

Andreas Meissner je novým vedoucím partnerem advokátní kanceláře TaylorWessing v německém Hamburku. Zároveň se stal členem mezinárodního managementu firmy. Meissner ve funkci nahradí Floriana Ranfta, který se v budoucnu hodlá soustředit na obchodní vztahy kanceláře s čínskými klienty.

Andreas Meissner byl zvolen novým vedoucím partnerem TaylorWessing v Německu
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Meissner se funkce ujal s okamžitou platností a do obchodního vedení společnosti již jmenoval čtyři nové partnery: Dr. Olivera Klöcka pro oblast real estate, regulatory & competition, Roberta Wethmara pro oblast corporate, finance & tax, Olafa Kranze pro oblasti commercial, litigation, employment, China a Thomase Raaba pro oblast IP/IT.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

16:13 DIA: V hodnocení dosáhly služby pro podniky plného skóre

Česko se v evropském hodnocení digitálních veřejných služeb dál zlepšuje. Služby pro podniky dosáhly…