Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov

29.12.2017 11:20 | Zprávy

V úterý 2. ledna 2018 ve 21.25 odvysílá televize Barrandov pravidelný pořad Aréna Jaromíra Soukupa. Do prvního lednového dílu byli pozváni čtyři hosté – Jiří Drahoš, Michal Horáček, Mirek Topolánek a Jiří Ovčáček, kteří byli osobně osloveni s nabídkou účasti a možností pozvat si své podporovatele do publika.

Aréna Jaromíra Soukupa již v úterý na TV Barrandov
Foto: Skupina Barrandov
Popisek: Aréna Jaromíra Soukupa

Účast zatím ze čtyř pozvaných hostů potvrdili Michal Horáček a tiskový mluvčí prezidenta České republiky Jiří Ovčáček, jehož minulá návštěva Arény Jaromíra Soukupa zaznamenala mimořádný ohlas. Účast zvažuje i další z pozvaných, kandidát prezidentské volby Mirek Topolánek.

Výběr hostů pro vysílání Arény Jaromíra Soukupa v roce 2018 navazuje na pravidla užívaná v roce 2017, která získala pořadům Jaromíra Soukupa respekt. „Televize Barrandov si zakládá na tom, že výběr hostů je čistě její záležitostí, základním kritériem je atraktivnost diskutujících z pohledu diváků a samozřejmě i dodržení pravidel, jež stanovuje zákon. Proto nás velmi překvapila vyjádření některých dalších veřejně známých osobností, které odmítly účast v tomto pořadu. I když si jejich zájmu ceníme a vnímáme ho jako vyjádření prestiže, chtěli bychom touto cestou upozornit, že tyto osoby pozvání nedostaly, takže nemusejí ani nic odmítat. Aréna Jaromíra Soukupa je totiž klasický diskusní pořad, jejž vysíláme již od letošního října, nikoli předvolební debata,“ uvedl Jaromír Soukup.

Vzhledem k vyššímu počtu hostů v připravovaném dílu se nicméně televize Barrandov rozhodla uplatnit týž model, který se na podzim používal v pořadu Duel Jaromíra Soukupa speciál. Všem aktérům bude stopován čas, aby každý dostal stejný prostor a diskuse byla opravdu vyvážená.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Martin Exner byl položen dotaz

Koho myslíte těmi nácky?

Turka? A koho považujete za demokratické strany? Přijde mi, že problém této vlády je, že pokud nejde o vládní stranu nebo o názor, který prosazujete vy, tak je vše ostatní nedemokratické, populistické, dezinformační atd. Zamyslel jste se třeba vy sám nad tím, že něco děláte špatně, když se tak daří ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta je jedním z pilířů rozvoje venkova

19:09 Česká pošta je jedním z pilířů rozvoje venkova

97 starostek, starostů a zástupců obcí přišlo debatovat na konferenci Česká pošta, partner venkova 2…