Autodrom Most: Energetický gigant TOTAL bude při Czech Truck Prix opět nepřehlédnutelný

22.08.2018 11:49

Už třetím rokem pokračuje spolupráce mosteckého autodromu se společností Total Česká republika, která je součástí TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL.

Autodrom Most: Energetický gigant TOTAL bude při Czech Truck Prix opět nepřehlédnutelný
Foto: Autodrom Most
Popisek: Czech Truck Prix
reklama

Čtvrtá největší olejářská a plynárenská společnost je silným partnerem autodromu, což umožnilo mimo jiné investice do rozvoje a modernizace velkého závodního okruhu a jeho zázemí i výcvikových ploch polygonu. TOTAL bude nepřehlédnutelný také při nejprestižnějším a nejnavštěvovanějším závodu autodromu, evropském šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC). Pod názvem Czech truck Prix se letos v Mostě pojede už pošestadvacáté, a to o víkendu 1. a 2. září.

Fanoušci se mohou těšit na symbiózu značky Total s týmem Buggyra Racing, který je nejúspěšnějším českým zástupcem v šampionátu. „V květnu letošního roku jsme zahájili spolupráci o poskytování reklamních služeb a propagaci. Je založena na podpoře týmu Buggyra Racing formou kvalitních olejových produktů značky Total pro potřeby závodního týmu v letošní sezoně FIA ETRC. Propagaci značky Total zajistí její umístění na reklamních plochách závodních speciálů týmu Buggyra Racing, jejich oděvech, tiskovinách, bannerech či video spotech,“ upřesnil generální ředitel společnosti Total Česká republika Lukasz Semeniuk.