Brigádní generál v záloze František Mičánek byl zvolen děkanem NDC

26.01.2016 15:22 | Zprávy

Dne 25. ledna byl v rámci stálého zasedání Vojenského výboru NATO vojenskými představiteli členských zemí Aliance zvolen brigádní generál v záloze František Mičánek do pozice děkana NATO Defence College (NDC) se sídlem v Římě.

Brigádní generál v záloze František Mičánek byl zvolen děkanem NDC
Foto: plukovník Jan Šulc, oddělení komunikace s veřejností Generální štáb
Popisek: František Mičánek

František Mičánek v této funkci vystřídá Dariu Daniels Škodnik ze Slovinska, která je ve funkci od září 2013 a letos končí její tříleté funkční období. Děkan NDC je podřízen veliteli školy, jimž je od června 2014 polský generálmajor Janusz Bojarski.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Rekordní počet motocyklů míří na české silnice

22:08 BESIP: Rekordní počet motocyklů míří na české silnice

V letošní motorkářské sezóně eviduje Česká republika historicky nejvyšší počet nově registrovaných m…