ČEZ Distribuce: Charita vykoledovala v zábřežském call centru přes 12 tisíc

19.04.2019 17:17 | Zprávy

Velikonoční atmosféra ovládla v pašijovém týdnu také call centrum společnosti ČEZ Distribuce v Zábřehu na Moravě, kde uspořádali tradiční velikonoční trhy chráněných dílen.

ČEZ Distribuce: Charita vykoledovala v zábřežském call centru přes 12 tisíc
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Operátorky a energetici tentokrát zakoupením lahodné snídaně nebo velikonočních dárků přispěli klientům s mentálním a kombinovaným postižením, o které se v mohelnickém denním stacionáři Okýnko stará Charita Zábřeh. Utržených 12 582 korun vrátí charita zpět do Okýnka na nákup pomůcek a materiálu pro další výrobu.

„Právě práce je pro hendikepované lidi tou nejlepší terapií. A když vidí, že jejich výrobky udělaly někomu radost, je motivace dvojnásobná,“ řekla Eva Pecháčková, která měla za zábřežskou charitu uspořádání akce na starost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Odtěžením nánosů z Dyje se obnoví bezpečnost Břeclavi

11:17 Povodí Moravy: Odtěžením nánosů z Dyje se obnoví bezpečnost Břeclavi

Povodí Moravy zahájilo těžbu sedimentů na řece Dyji v Břeclavi.