ČEZ ESCO v roce 2016 utržila za nekomoditní produkty přes 3 miliardy korun

18.04.2017 11:38 | Zprávy

ČEZ ESCO dosáhla v loňském roce stanovených cílů, když meziroční růst tržeb dosáhl 57 procent. Důvodem je jak zvyšující se zájem zákazníků o energetické produkty a služby, tak akviziční růst ČEZ ESCO, která do svého portfolia začlenila nové dceřiné společnosti.

ČEZ ESCO v roce 2016 utržila za nekomoditní produkty přes 3 miliardy korun
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

„Máme za sebou velice úspěšný rok, kdy jsme potvrdili pozici ČEZ ESCO jako jedničky na trhu komplexních energetických služeb. Zároveň jsme naší nabídku s akvizicemi a vznikem nových dceřiných společností výrazně rozšířili,“ říká generální ředitel ČEZ ESCO Kamil Čermák.

ČEZ ESCO v únoru loňského roku koupila českou divizi německé společnosti juwi, která nyní pod jménem ČEZ Solární instaluje střešní fotovoltaické elektrárny pro zákazníky z řad domácností, firem i veřejné sféry. Zároveň se zabývá správou větších fotovoltaických parků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPÚ je nejlépe hodnoceným úřadem podle Zindexu 2025

19:15 SPÚ je nejlépe hodnoceným úřadem podle Zindexu 2025

Datlab Institut vyhlásil nejlepší zadavatele veřejných zakázek za poslední tři roky. V kategorii s…