ČEZ: Pomlázky pro zaměstnance, deset tisíc na charitu

28.03.2024 8:52 | Tisková zpráva

Propojit velikonoční tradici, komunitní život a sbírku na dobročinné účely. Takový smysl má velikonoční projekt Diecézní charity České Budějovice a Charity Týn and Vltavou. Zapojily se do něj firmy i jihočeská města. Jedním z míst, kde mohli zaměstnanci ručně pletené pomlázky získat, byla i Jaderná elektrárna Temelín.

ČEZ: Pomlázky pro zaměstnance, deset tisíc na charitu
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Získat krásnou velikonoční pomlázku, a přitom pomoci dobré věci. Takovou možnost měli několik dní před Velikonocemi i zaměstnanci Jaderné elektrárny Temelín. Pro ně Diecézní charita České Budějovice připravila 130 pomlázek. Na oplátku zaměstnanci charitu podpořili částkou 10 181 korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jana Turoňová byl položen dotaz

Komunisti

Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Podzimní plody v Zoo

13:33 Zoo Ostrava: Podzimní plody v Zoo

S příchodem podzimu se v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava objevila široká škála plodů, …