ČEZ: Temelínské cyklobusy zahájily sezónu

16.04.2024 10:04 | Tisková zpráva

Do práce v autobuse, zpátky domů na kole. Také letos mohou zaměstnanci elektrárny k dopravě do práce využívat cyklobusy. Netradičním benefitem sleduje ČEZ především jejich bezpečnost. Zkušenosti z minulých let potvrzují, že kombinovaná doprava cyklobus-kolo má i zajímavé přínosy pro životní prostředí.

ČEZ: Temelínské cyklobusy zahájily sezónu
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Před lety energetici zavedli přepravu kol pro své zaměstnance především kvůli jejich bezpečnosti. Ti si ráno většinou ještě za zhoršené viditelnosti mohou své bicykly přepravit na elektrárnu a z práce domů se pak vrací na kole většinou za mnohem lepších podmínek. „Cyklobus využívám pravidelně už několik let. Pokud neprší, tak jezdím každý den, celou sezónu. Ráno se svezu autobusem, odpoledne jedu na kole. Pro cyklisty pracující na elektrárně je to opravdu dobrá služba,“ uvedl Karel Dvořáček z I&C Energo, který byl prvním letošním cyklistou, který využil ranní cyklobus z Českých Budějovic do Temelína.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČPZP: S aplikací Zdraví v mobilu pojištěnci loni obešli Zemi asi 4 500 krát

12:04 ČPZP: S aplikací Zdraví v mobilu pojištěnci loni obešli Zemi asi 4 500 krát

Online proplácení příspěvků na prevenci, sjednání cestovního pojištění bez osobní návštěvy pobočky n…