ČEZ Teplárenská má nového generálního ředitele

22.03.2019 13:30

Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti ČEZ Teplárenská, a. s., se od 1. března stal Jan Nechvátal. Do Skupiny ČEZ přichází ze společnosti ACTHERM, v níž působil jako jednatel a zároveň i ředitel odštěpného závodu Chomutov.

ČEZ Teplárenská má nového generálního ředitele
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Ještě před svou pozicí ve společnosti ACTHERM působil Jan Nechvátal na vedoucích místech ve společnostech Severočeské teplárny a United Energy. Je absolventem strojní fakulty Vysoké školy strojní a elektrotechnické v Plzni, obor konstrukce tepelných a jaderných strojů a zařízení. Je rozvedený, má jednu dceru. Mezi jeho koníčky patří rybaření a rekreační jízda na kole.

Společnost ČEZ Teplárenská, a. s., v současné době zásobuje přibližně 7 500 odběrných míst a kromě více než 137 000 domácností jsou odběrateli tepla i nemocnice, úřady, školy a průmyslové podniky. Celková roční dodávka tepla činí okolo 7 000 TJ. Zásobuje teplem zákazníky ve 34 městech v Ústeckém, Karlovarském, Středočeském, Pardubickém, Královéhradeckém, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji, kde také exportuje teplo přes hranice, z Elektrárny Hodonín do slovenského města Holíče. Výrobcem většiny distribuovaného tepla jsou uhelné elektrárny a teplárny Skupiny ČEZ. V lokalitách mimo páteřní rozvody tepla zajišťuje ČEZ Teplárenská jeho dodávky například prostřednictvím plynových kotelen. Více na www.cezteplarenska.cz.

ČEZ Teplárenská, a.s., provozní jednotka Poříčí zastřešuje ve východních Čechách dodávkami tepla oblast Trutnovska. Tedy Trutnov, Poříčí, Úpici, Radvanice, Mladé Buky, Kalnou Vodu, Svobodu nad Úpou, Lhotu, Bohuslavice, Suchovršice, Janské Lázně, Maršov, Vrchlabí a Dvůr Králové nad Labem. Kromě odběratelů v podobě různých firem a společností se celkem jedná o 15 600 domácností.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

22:49 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

Další z řady setkání takzvaných individuálních projektů systémových, které jsou hrazeny z evropských…