ČEZ: Výrobu velikonočních dekorací a loutkové divadlo v JE Dukovany

25.03.2023 18:11 | Komerční článek

O víkendu 1. – 2. dubna bude patřit dukovanské infocentrum oblíbenému velikonočnímu tvoření rodin s dětmi. Speciální velikonoční program budou přizpůsobeny rodinným návštěvám a doplněny o loutkovou pohádku O princezně na hrášku. Chybět nebudou ani několik zastavení, ve kterých si malí i velcí zájemci vyrobí velikonoční dekorace.

ČEZ: Výrobu velikonočních dekorací a loutkové divadlo v JE Dukovany
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Přímo v infocentru elektrárny si budou moci malý i velcí návštěvníci společně vyrobit si velikonoční dekorace. Mezi oblíbené výrobky patří ozdobená papírová vajíčka, dekorace z vrbových proutků nebo třeba košíček ve tvaru zajíčka na velikonoční vajíčko nebo ozdobný závěs. Ty si pak návštěvníci odnáší sebou domů, jako vzpomínku na návštěvu Jaderné elektrárny Dukovany. Tvořivé dílny povedou zkušení pracovníci studentského klubu Halahoj Třebíč.

V sobotu i v neděli dopoledne se návštěvníci mohou těšit na loutkovou pohádku O princezně na hrášku v podání Dřevěného divadla.

Všichni příchozí mohou také využít prohlídky Infocentra za doprovodu průvodkyň nebo vyzkoušet virtuální brýle, které vás přenesou k reaktoru nebo na vrchol 125 metrů vysoké chladicí věže.

V neděli 2.4. budou mít návštěvníci možnost poprvé využít nabídky občerstvení s oblíbenými domácími hotdogy, hranolkami nebo hamburgr od Hot&Heaven Foodtruck.

Tematické víkendy se konají v Infocentru elektrárny pro velký zájem již poněkolikáté. Tradičně je to v období před Vánoci a Velikonocemi. Zrekonstruované Infocentrum nabízí pro podobné aktivity atraktivní prostředí. Vedle těchto tematických programů se zde konají také zajímavé přednášky různých osobností, pořádají noční nebo speciální víkendové prohlídky.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Z jakých čísel při svých odhdech vycházíte?

Podle odhadů exministryně financí a šéfky poslanců hnutí ANO Aleny Schillerové si příští rok čtyřčlenná rodina připlatí kvůli vyšším daním 100 tisíc korun. Ptám se, protože každý tvrdí něco jiného, určitě na tom nezbohatneme, ale jak jste dospěla k čísu právě 100 000?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

21. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:06 21. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 21.…