ČEZ: Závodníkům Jizerské 50 i fanouškům zahrají na ČEZ Energy Festu Monkey Business

07.02.2019 18:38

Skupina ČEZ zve všechny příznivce bílé stopy na 52. ročník ČEZ Jizerská 50 v rámci seriálu závodů Ski Tour 2019. Kromě skvělých sportovních výkonů se mohou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program včetně charitativních aktivit, do kterých veřejnost zapojuje Nadace ČEZ.

ČEZ: Závodníkům Jizerské 50 i fanouškům zahrají na ČEZ Energy Festu Monkey Business
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ
reklama

Jizerská magistrála uvítá všechny účastníky závodů v rámci tradiční Jizerské 50 už po padesáté druhé a letos navíc za solidních sněhových podmínek. Do Bedřichova se od pátku 8. do neděle 10. února sjedou závodníci od těch nejmenších až po profesionály a Skupina ČEZ bude opět při tom v roli generálního partnera.

Stejně jako v minulých letech nebude legendární Jizerská 50 jen o lyžování. V sobotu, po běžeckých disciplínách na 25 a 10 km a po firemní štafetě, se na libereckém náměstí Dr. E. Beneše odehraje ČEZ Energy Fest s hlavní kapelou večera Monkey Business, předskokanem bude Dominik Turza jako DJ Roxtar. Vstup na akci je zdarma.
Během celého závodního víkendu mohou startující i diváci dobíjet energii svou i mobilních telefonů v ČEZ Energy zóně v místě startu závodu. „Zahrát si můžete stolní fotbálek nebo si z foto koutku odvezete originální snímek na památku.  Najdete zde i náš běžkařský trenažér s virtuální realitou, na kterém může každý pouhou minutou pohybu podpořit projekt Bike Skill centra v Bedřichově, což je volnočasový areál zejména pro děti a mládež plánovaný na letní sezónu,“ sdělila Michaela Ziková, ředitelka Nadace ČEZ.

Výstavbu bedřichovského sportoviště, kde se děti zábavnou formou budou učit jízdě na kole na různě obtížných trasách, podpoří pohybem i každý z účastníků nedělního hlavního závodu ČEZ Jizerská 50, a to s pomocí čipu měřícího trasu a čas.
V mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem lze během víkendu přidělit vysportované body rovněž lokálnímu dobročinnému projektu v regionu: procházkou nebo třeba výletem na běžkách sportující veřejnost podpoří Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, konkrétně nákup posuvných podložek pro lepší manipulaci s klienty centra.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NPÚ: Vědecká rada generální ředitelky se zabývala řešením fasád Invalidovny

17:56 NPÚ: Vědecká rada generální ředitelky se zabývala řešením fasád Invalidovny

Vědecká rada generální ředitelky NPÚ je vrcholným poradním orgánem NPÚ. Na svém 28. zasedání, konané…