ČMKB: Po ročních kontraktech výrazně klesla i cena dvouletých kontraktů zemního plynu

10.02.2020 9:56 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo v 6. týdnu uzavřeno 9 kontraktů na dodávku 53,2 tisíce MWh zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 21,6 milionu korun. Zlevnění plynu, které se v 5. týdnu projevilo v ceně ročních kontraktů, se začátkem února promítlo i do dvouletých kontraktů.

ČMKB: Po ročních kontraktech výrazně klesla i cena dvouletých kontraktů zemního plynu
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Dvouleté kontrakty zemního plynu v maloodběru se v 6. týdnu obchodovaly za 404 Kč/MWh, což je proti poslednímu obchodování v polovině ledna pokles o 8,1 procenta. Jedná se o nejnižší kurz tohoto produktu od října 2016, kdy dvouletý kontrakt v maloodběru uzavíral na stejné úrovni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM hledá nového vlastníka pro Národní dům na Vinohradech

22:08 ÚZSVM hledá nového vlastníka pro Národní dům na Vinohradech

ÚZSVM vyhlásil výběrové řízení s elektronickou aukcí na prodej Národního domu na Vinohradech.