ČMSS bude na Facebooku plnit sny

16.07.2015 13:17

Na Facebookovém profilu Českomoravské stavební spořitelny byla v rámci kampaně Milion poskytnutých úvěrů spuštěna nová soutěž. Pod speciálním příspěvkem v současné době shromažďujeme přání a sny kohokoli, kdo se o ně s námi podělí. V rámci akce bude porotou nejzajímavější přání vybráno a splněno ČMSS.

ČMSS bude na Facebooku plnit sny
Foto: red
Popisek: Českomoravská stavební spořitelna
reklama

Aktivity, které stojí za to vidět!

Není to však jen soutěž, v rámci akce se rozjela i řada aktivit, které by měly komunikaci na sociálních sítích ČMSS oživit. Na novém komunikačním webu www.milionsnu.cz najde návštěvník vysvětlení, jak ČMSS dosáhla výrazného milníku v historii – milion poskytnutých úvěrů na bydlení, dále poutavá videa, která ukazují, jak si lidé díky ČMSS splnili svůj sen. V rámci stránky nechybí odkazy na Pinterest a Instagram, tedy na weby, které mimo jiné přímo vybízejí k zobrazení zajímavých fotek z oblasti bydlení všude po světě. Nechybí kvíz, kde návštěvník odpovídá na různé otázky z oblasti financí. Oblastí, kterou jistě ocení milovníci bydlení a lidé, kteří se chtějí pustit do rekonstrukce, jsou rovněž blogy, které se zaměřují na tematiku bydlení. Čtenář zde najde užitečné rady architekta.

Všechny dané aktivity jsou zdarma a není nutná registrace

Facebookový profil Českomoravské stavební spořitelny se za poslední rok stal poměrně důležitým komunikačním kanálem. Návštěvníci na něm najdou řadu užitečných věcí – rady architekta ohledně bydlení, chytré lišácké tipy do domácnosti, fotky zdařilých rekonstrukcí či zajímavosti z oblasti stavebního spoření a úvěru ze stavebního spoření.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Kurz pro ženisty připravili Američané

22:49 Armáda ČR: Kurz pro ženisty připravili Američané

Vysvětlit studentům, jak funguje plánovací a rozhodovací proces velitele – to si dali za cíl instruk…