ČSOB od března nabídne zvýhodněné firemní úvěry s příspěvkem od EIB

01.03.2014 19:53

Ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) připravila ČSOB zvýhodněný úvěr EU SMART CREDIT, který podpoří projekty financováním až do částky 350 milionů Kč. Splatnost úvěru se pohybuje od 2 do 6 let. Hlavní výhodou úvěru je úroková sazba zvýhodněná o 0,25 procentního bodu. ČSOB bude financovat konkrétní rozvojové projekty směřované do pořízení hmotného majetku na celém území České republiky.

ČSOB od března nabídne zvýhodněné firemní úvěry s příspěvkem od EIB
Foto: Archiv
Popisek: ČSOB - logo
reklama

EU SMART CREDIT je určen malým a středním podnikům do 250 zaměstnanců nebo velkým podnikům do 3 000 zaměstnanců na konsolidované bázi za skupinu. O úvěr mohou požádat projekty zaměřené na investice do hmotného majetku pro podnikatelskou činnost v oblasti výroby či služeb s cílem podpořit růst a konkurenceschopnost podniků. Podpora se týká také investic do financování akvizice podniků v rámci generační výměny.

„Věříme, že pro klienty bude tato nabídka atraktivní zvláště z pohledu úrokového zvýhodnění. Pokud se rozhodnou financovat svůj investiční záměr úvěrem EU SMART CREDIT, je jim navíc k dispozici profesionální a kvalitní tým specialistů z ČSOB EU Centra, které je nedílnou součástí nabídky služeb pro firemní klientelu již několik let,“ říká Petr Manda, výkonný ředitel útvaru Firemního bankovnictví ČSOB.

ČSOB EU Centrum má zkušenosti z práce již na více než 400 projektech a vyznačuje se dlouhodobě vysokou úspěšností v dotačních programech přesahující 90 %. Objem získané podpory pro klienty dosáhl 11 miliard Kč. ČSOB EU Centrum tvoří profesionální a kvalifikovaný tým specialistů, který zajišťuje optimální strukturu financování projektů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železnic pokračuje v přípravě modernizace úseku Nemanice – Ševětín

22:11 Správa železnic pokračuje v přípravě modernizace úseku Nemanice – Ševětín

Příprava modernizace posledního úseku jižní větve čtvrtého tranzitního koridoru z Nemanic do Ševětín…