V dokumentu popisuje, jak bude v prostředí České republiky z pohledu uplatnění vybraných pravidel, která předpokládají individuální posouzení, aplikovat Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2015/2120, kterým se stanoví opatření týkající se přístupu k otevřenému internetu a mění směrnice 2002/22/ES o univerzální službě a právech uživatelů týkajících se sítí a služeb elektronických komunikací a nařízení (EU) č. 531/2012 o roamingu ve veřejných mobilních komunikačních sítích a příslušné pokyny BEREC.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Komunisti
Vypadáte sympaticky, proč hájíte právě komunisty? A fakt věříte, že když už podruhé dostali stopku, že to není jejich konec u nás?
Další články z rubriky
22:31 Ministerstvo zahraničí: Česko má novou stálou představitelku v?Radě Evropy
Novou vedoucí Stálé mise ČR při Radě Evropy ve Štrasburku se stala právnička a diplomatka Kristýna N…




