ČeSU: Jak hodnotí zástupci pedagogických fakult současnou situaci ve školství?

07.12.2012 9:22 | Zprávy

Pozvánka na tiskovou konferenci Datum 11. prosinec 2012 Čas 9:30 – 10:30 Místo Starbucks Dejvická, Vítězné náměstí 2, Praha 6 Dejvice

ČeSU: Jak hodnotí zástupci pedagogických fakult současnou situaci ve školství?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Studenti, ilustrační foto

Jak hodnotí zástupci pedagogických fakult současnou situaci ve školství? Jaké obory jsou nejvíce ohroženy nezájmem uchazečů a ekonomickou situací? Hrozí zánik některých učitelských oborů? Jaký vývoj je v českém základním a středním školství očekáván do budoucna? Jaká jsou možná řešení, aby nebyla ohrožena konkurenceschopnost ČR?  

Nejen na tyto otázky Vám dá odpověď krátká tisková konference České studentské unie (ČeSU), kde představíme výsledky našeho průzkumu mezi 109 členy akademických senátů 21 fakult připravujících budoucí učitele.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Na silnice vracejí motocyklisté, kampaň „Hele, motorka“ pokračuje

7:23 BESIP: Na silnice vracejí motocyklisté, kampaň „Hele, motorka“ pokračuje

Počet obětí nehod motocyklistů v loňském roce sice výrazně klesl. Rizika však přetrvávají.