Celní správa: Bezmála čtyři miliardy do státního rozpočtu od jihočeských celníků

14.02.2025 16:08 | Tisková zpráva

Loňský rok 2024 byl pohledem jihočeských celníků z hlediska fiskálního úspěšnější, než rok 2023. Od Celního úřadu pro Jihočeský kraj totiž do státního rozpočtu putovalo více než o 860 milionů korun více než loni.

Celní správa: Bezmála čtyři miliardy do státního rozpočtu od jihočeských celníků
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

Zatímco v roce 2023 celníci na jihu Čech inkasovali 3 miliardy a více než 116 milionů korun, tedy překonali hranici 3 miliard, v roce 2022 to byly necelé 3 miliardy, které od Jihočechů putovaly do státního rozpočtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Co je to prosím ten demokratický deficit EU?

A jaký je vlastně váš názor na EU? Přijde mi, že ODS od dob, co odešel Klaus svůj postoj dost zásadně změnila. A taky by mě zajímal vás názor na přijetí Eura. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj spustí IDESKU od 1. července

16:26 Jihočeský kraj spustí IDESKU od 1. července

Jihočeský kraj rozhodl o termínu spuštění systému odbavení cestujících IDESKA. K jeho zahájení dojde…