Celní správa: Tři stovky výrobků s podezřením z porušení práv duševního vlastnictví

10.01.2025 16:26 | Tisková zpráva

Královéhradečtí celníci zadrželi v minulých dnech v Novém Bydžově 263 kusů zboží, u kterého pojali podezření z porušení práv duševního vlastnictví.

Celní správa: Tři stovky výrobků s podezřením z porušení práv duševního vlastnictví
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

Kamenný obchod, kde prodejce nabízel zboží svým zákazníkům, si vytipovali na základě vlastní pravidelné analytické a monitorovací činnosti. Ve skladu celního úřadu skončily hračky, oblečení, obuv, sluchátka, parfémy a kosmetika.

Hodnota zboží vyjádřená v ceně originálů by přesahovala částku 3 miliony korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Emisní povolenky

Myslíte, že se blížíme k jejich zrušení? Já si to nemyslím. Nevím, co by se muselo stát, aby ke zrušení došlo. Vy ano? Vždyť o nich jako o řadě dalších věcí rozhodují nevolení lidé. Tak jak docílit toho, aby byli nahrazeni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic mění složení nejužšího vedení

10:17 Správa železnic mění složení nejužšího vedení

Generální ředitel Tomáš Tóth představil změny ve vrcholovém managementu a v klíčových útvarech Správ…