Celní úřad pro Ústecký kraj: Celníci běhali kolem Doubravky

06.09.2022 14:21 | Tisková zpráva

Stovka celníků z různých koutů České republiky i Evropy přijela o víkendu poměřit do Teplic své síly ve třech běžeckých disciplínách.

Celní úřad pro Ústecký kraj: Celníci běhali kolem Doubravky
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Celní úřad pro Ústecký kraj pořádal pod hradem Doubravka 38. ročník Mistrovství Celní správy ČR v bězích. 

Běžecké přebory českých celníků jsou od roku 2001 pravidelně zařazovány do kalendáře Evropské celní sportovní asociace (ECSA), která letos slaví 30 let od svého vzniku, a tak se závody mohly opět pyšnit bohatou mezinárodní účastí. Do teplického hotelu Panorama dorazilo kromě zástupců krajských celních úřadů reprezentujících českou celní správu rekordních 64 zahraničních účastníků z 11 evropských zemí (Anglie, Irska, Belgie, Nizozemska, Dánska, Norska, Finska, Švédska, Německa, Itálie a Slovenska).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

JCCR: Jižní Čechy startují cyklosezonu 2025, ráj pro aktivní sportovce i rodiny s dětmi

22:08 JCCR: Jižní Čechy startují cyklosezonu 2025, ráj pro aktivní sportovce i rodiny s dětmi

Rekordně teplý nástup jara už dost možná řadu cyklistů nalákal na servis po zimě a první vyjížďky. O…