Červen na Dřevařské burze ČMKB

12.07.2021 9:35 | Tisková zpráva

Na dřevařském trhu Českomoravské komoditní burzy Kladno bylo v červnu zobchodováno 147,3 tisíce kubických metrů dříví nastojato v hodnotě 264 milionů korun. Převažovalo dříví z nahodilých těžeb, které se na celkovém objemu podílelo 86 procenty.

Červen na Dřevařské burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Na trhu Dřevařské burzy s hotovými sortimenty bylo v červnu prodáno 32,3 tisíce kubických metrů dříví v hodnotě 23,9 milionu korun. Více než 90 procent z toho připadlo na vlákninové dříví, zbytek tvořila jehličnatá a listnatá kulatina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Matěj Gregor byl položen dotaz

Je pravda, že nebudete mít ministerstvo dopravy ani průmyslu?

Čekal bych, že hlavně o dopravu budete usilovat. Jak tedy chcete bojovat proti greendealu nebo třeba za zrušení zákazu aut se spalovacími motory, ale vůbec už z povahy názvu strany něco udělat pro dopravu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Legislativní plán EK by měl být v deregulaci mnohem ambicióznější

16:08 HK ČR: Legislativní plán EK by měl být v deregulaci mnohem ambicióznější

Legislativní plán Evropské komise pro příští rok přináší několik pozitivních návrhů, směřujících k m…