Česká Pošta: K 1. srpnu vzniklo 7 nových pošt Partner

01.08.2016 9:04 | Zprávy

Česká pošta pokračuje v projektu Pošta Partner. K 1. srpnu převádí na smluvní partnery dalších 7 provozoven. Celkem tak k tomuto datu bude fungovat 189 pošt Partner.

Česká Pošta: K 1. srpnu vzniklo 7 nových pošt Partner
Foto: Česká pošta
Popisek: Logo České pošty

Česká pošta bude mít v cílovém stavu cca 700 vlastních provozoven a cca 2 500 pošt Partner. V letošním roce Česká pošta plánuje uzavřít 200 smluv o provozování pošty Partner. Pošta Partner je plnohodnotnou alternativou pošty. Rozdíl spočívá v tom, že je provozována třetí osobou, nikoli Českou poštou. Z hlediska poskytovaných základních poštovních služeb není mezi pobočkou a poštou Partner žádný rozdíl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: ESOZ Chomutov již zná své novodobé Prokopy Diviše

19:34 ČEZ: ESOZ Chomutov již zná své novodobé Prokopy Diviše

Motivační program Prokopa Diviše pro školní rok 2025/26, který pro studenty elektrooborů z partnersk…