Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků: Jubilejní 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze

09.09.2019 11:48

Stavební veletrh se koná od 17.–21. 9. 2019, v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků: Jubilejní 30. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze
Foto: CKAIT
Popisek: ČKAIT, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků

Aktivity České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě:

- již čtvrtým rokem pořádá ČKAIT na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM. Novinkou letošního roku je sloučení prodejního stánku odborné stavební literatury a stánku poradenství (hala 1, stánek č. F16); 

- organizace semináře Úpravy a opravy panelových domů;

- zúčastní se zahajovací konference veletrhu, která se nazývá TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: digitalizace_stavební právo (3. ročník).   

Veletrh FOR ARCH se koná v Praze 9–Letňanech v sedmi výstavních halách, kde je postaveno 800 expozic a návštěvníci si mohou prohlédnout exponáty na rozsáhlé venkovní ploše, která se rozprostírá kolem výstavních hal. Otevírací doba je od 10.00 hod. do 18.00 hod. 

STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM ČKAIT A PRODEJ ODBORNÉ STAVEBNÍ LITERATURY

Stavební poradenství poskytují vybraní odborníci po celou dobu konání veletrhu návštěvníkům bezplatně. Stánek Stavebního poradenského centra je umístěn v hale 1, stánek č. F16. Zájemci mohou s konzultanty řešit právní a technické problémy spojené s přípravou, realizací, opravami i užíváním staveb. 

Ve Stavebním poradenském centru ČKAIT jsou dále nabízeny tyto služby:

 • prodej odborných stavebních publikací ČKAIT i dalších vydavatelů;

 • prezentace služeb a činností Komory;

 • prezentace soutěže Cena Inženýrské komory (vyhlášené ceny za roky 2016–2018). Prostřednictvím Ceny Inženýrské komory ČKAIT veřejně oceňuje práci autorizovaných inženýrů a techniků z celé republiky a zároveň inspiruje začínající inženýry a techniky nebo studující na technických školách k podobným unikátním dílům, inženýrským návrhům ve všech autorizačních oborech a specializacích. Součástí výstavy je i výzva k podání projektů nebo návrhů do aktuálního ročníku soutěže;

 • prezentace národních a mezinárodních konferencí a seminářů, na kterých se ČKAIT spolupodílí prostřednictvím oblastních kanceláří ČKAIT:

 • STATKA STAVEB Plzeň; 

 • Inženýrský den, Brno;

 • Památkář, projektant a investor ve vzájemném dialogu, Havlíčkův Brod;

 • Městské inženýrství Karlovarsko, Cheb; 

 • Dopravní seminář, Děčín; 

 • Polní geotechnické metody, Ústí nad Labem;

 • DŘEVOSTAVBY, Volyně; 

 • Presta, České Budějovice;

 • Výstava Statika hrou, Centrum stavitelského dědictví Plasy.

ČKAIT dále pořádá ve čtvrtek 19. 9. 2019 seminář na téma Úpravy a opravy panelových domů (vstupní hala I, sál č. 1, 15.00–18.00 hod.). Přednáší Ing. Luděk Vejvara, Ph.D., předseda Oblastní kanceláře ČKAIT v Plzni. Seminář je určen odborné i laické veřejnosti, bytovým družstvům, společenstvím vlastníků a dalším zájemcům. Jeho účelem je osvěta při plánování stavebních úprav v panelových domech.

Ing. Pavel Křeček, předseda ČKAIT, se zúčastní diskusního panelu zahajovací konference stavebního veletrhu FOR ARCH s názvem TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: digitalizace_stavební právo. Konference se koná 17. 9. 2019, od 9.30–15.00 hod. v Kongresovém sálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

Jedná se již o třetí ročník diskusního setkání v rámci prvního dne stavebního veletrhu FOR ARCH s investory, developery, projektanty, představiteli státní správy, samosprávy, akademické obce a vystavovatelů o aktuálních tématech ze stavebního oboru. 

Program konference, pokyny k registraci a aktuální informace naleznete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hygienická stanice Praha: Vyhodnocení kvality pitné vody za rok 2018

22:02 Hygienická stanice Praha: Vyhodnocení kvality pitné vody za rok 2018

V roce 2018 Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen „HSHMP“) provedla kontrolu nad jakostí…