Česká manažerská asociace: Revoluce v řízení firem - lidé se chtějí v práci cítit svobodně

07.11.2019 13:30

Brno je 7. listopadu místem nejvýznamnější konference o budoucnosti managementu v České republice s názvem Kam kráčí management aneb Ryba smrdí od hlavy. Jejím partnerem je Česká manažerská asociace.

Česká manažerská asociace: Revoluce v řízení firem - lidé se chtějí v práci cítit svobodně
Foto: Česká manažerská asociace
Popisek: Česká manažerská asociace, logo.

Brno, 7. listopadu 2019 Český trh práce zažívá přelom, lidé stále více usilují o práci, v níž vidí smysl a která je baví, a chtějí spolupracovat s manažery, kteří je vnímají jako partnery. Takové postoje jsou patrné zejména u mladé generace, která jako zaměstnavatele upřednostňuje české firmy menší a střední velikosti, kde není přísně hierarchická struktura, nebo se pouští do podnikání. Například průzkum mezi studenty VŠE Praha zjistil, že 70 % z nich neuvažuje o práci ve velkém podniku.* Řada firem a organizací, i pod vlivem nových technologií a nástupu umělé inteligence, mění proto způsob řízení.

Jaké jsou recepty úspěšných manažerů na současné výzvy odpoví celodenní konference s názvem Kam kráčí management aneb Ryba smrdí od hlavy. Pořádá ji v Brně 7. listopadu University of Applied Management v partnerství s Českou manažerskou asociací (ČMA) a vydatelstvím First Class Publishing. Účastníci se při ní na třech stage setkají s jedenácti inspirativními řečníky, zažijí pět interaktivních workshopů. Další informace ZDE

Akci moderuje Vilém Vrba, člen prezídia ČMA a managing partner ve společnosti Skilled.cz. „Většina úspěšných manažerů dnes již ví, že se ve své práci neobejdou bez networkingu a hledání inspirace pro firemní i osobní rozvoj. Naše konference je tak unikátním místem, kde mohou získat nejen mnoho kontaktů pro nový byznys, ale i prostředím, které stimuluje k formulaci nových vizí a cílů,“ říká.

Další skvělí manažeři, členové ČMA, se objeví mezi řečníky. „Úspěšné společnosti staví své základy na úspěšných leaderech, kteří nedělají všechno pro sebe. Připravují pro lidi vítězství, která jim dodají sebedůvěru a zkušenosti,“ říká Adam Liška z Bekaert Petrovice, prokurista společnosti & výrobní ředitel Dramix, místopředseda Klubu Morava ČMA.

Vystupující se podělí i o zkušenosti s fungováním decentralizované firmy, hovořit o nich budou zakladatel brněnského IRESOFTu Jiří Halousek či Martin Bazala z ostravského RAYNETu.

Na konferenci zavítá odborník na umělou inteligenci prof. Vladimír Mařík (CIIRC), vítěz soutěže MANAŽER ROKU 2018, jejíž vyhlašovatelem je ČMA, či Zdeněk Bílek, předseda Klubu Morava ČMA, působící v Infoteam Sales Process Consulting AG.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Andrej Babiš byl položen dotaz

Pohrdáte prací poslanců?

Proč vám vadí oslovení poslanec? Uvažujete o rezignaci? Mluvil jste o ní už po volbách, když jste mandát získal. Pak jste si ho sice nechal, ale do Sněmovny stejně téměř nechodíte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism: Turisté z Blízkého východu chtějí cestovat komfortně, bezpečně a exkluzivně

14:21 CzechTourism: Turisté z Blízkého východu chtějí cestovat komfortně, bezpečně a exkluzivně

Návštěvníci ze zemí GCC (Gulf Cooperation Council) se za cesty nezdráhají utrácet a rádi k plánování…