Česká podnikatelská pojišťovna předává výhercům šest nových vozidel celkem za jeden a půl milionu

01.09.2016 13:03

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) zveřejnila na svých stránkách výsledky soutěže o šest osobních vozů značky Škoda Fabia, která byla součástí jarní kampaně této třetí největší pojišťovny na trhu s povinným ručením.

Česká podnikatelská pojišťovna předává výhercům šest nových vozidel celkem za jeden a půl milionu
Foto: red
Popisek: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Odměnu v podobě nového vozu měl šanci získat každý, kdo si u ČPP sjednal životní nebo neživotní pojištění, vyplnil anketní lístek a připojil originální slogan. Odborná porota během prázdnin vyhodnotila ty nejlepší z nejlepších. Vítězové kromě auta získají navíc i bezplatné povinné ručení na jeden rok. Slavnostní předání cen výhercům se uskuteční v nejbližších několika týdnech na regionálních ředitelstvích, kterých má ČPP šest po celé ČR.

„Češi jsou hravý a soutěživý národ a takové akce mívají velice dobrou odezvu. Za tři měsíce se nám sešlo neuvěřitelných 16 800 anketních lístků. Naše odborná porota měla velmi těžkou úlohu vybrat z tak velkého množství zajímavých a kreativních nápadů těch šest vítězných,“ říká Jaroslav Besperát, generální ředitel České podnikatelské pojišťovny. „Plánujeme, že některý z nich bychom mohli využít pro jednu z našich budoucích reklamních kampaní.“ dodává Besperát.

Všichni majitelé červené Fabie získávají s novým vozem také roční bezplatné povinné ručení s limity pojistného plnění ve výši 50 milionů korun. Pojištění zahrnuje nonstop asistenční službu, využitelnou i v případě poruchy a navíc úrazové pojištění řidiče. Podle statistik České kanceláře pojistitelů má ČPP ve své databázi více než 1 145 000 pojištěných vozidel a je trojkou na trhu v povinném ručení.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Česká podnikatelská pojišťovna je třetím největším poskytovatelem povinného ručení na pojistném trhu v České republice. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 90 poboček a 300 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 841 444 555.

ČPP je součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Vienna Insurance Group (VIG) je předním specialistou na pojištění v Rakousku a ve střední a východní Evropě. Kolem 50 společností ve 25 zemích tvoří koncern s dlouhou tradicí, silnými značkami a velkou blízkostí klientům. VIG staví na základech 190 let zkušeností v oblasti pojišťovnictví. S přibližně 23 000 pracovnicemi a pracovníky je koncern Vienna Insurance Group jasným lídrem na svých klíčových trzích. Toto skvělé postavení dovoluje naplno čerpat z dlouhodobého potenciálu růstu regionu se 180 miliony obyvatel. Na burze kótovaná Vienna Insurance Group je podnikem s nejvyšším ratingem v rámci hlavního indexu Vídeňské burzy ATX; akcie jsou kótovány i na Burze cenných papírů Praha.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky navštíví Poslaneckou sněmovnu

15:13 Hrad: Prezident republiky navštíví Poslaneckou sněmovnu

Prezident republiky Miloš Zeman navštíví ve středu dne 24. října 2018 od 8.50 hodin Poslaneckou sněm…