Česká pošta: V srpnu 2018 vzniklo osm nových pošt Partner

03.08.2018 18:25 | Zprávy

Česká pošta pokračuje i v roce 2018 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok převedla na smluvní partnery celkem 189 provozoven. K 1. srpnu 2018 převádí dalších 8 provozoven. Celkem k tomuto datu bude fungovat 532 pošt Partner.

Česká pošta: V srpnu 2018 vzniklo osm nových pošt Partner
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Pošta Partner je plnohodnotnou alternativou pošty. Rozdíl spočívá v tom, že ji provozuje třetí osoba, nikoli Česká pošta. Z hlediska poskytovaných základních poštovních služeb není mezi pobočkou a poštou Partner žádný rozdíl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Evropské zoo spojují síly v ochraně mokřadů

22:31 Zoo Liberec: Evropské zoo spojují síly v ochraně mokřadů

Zoo Liberec se zapojuje do mezinárodní kampaně Wetlands for Life (Mokřady pro život), která v násled…