Česká pošta: Zaslat.cz posiluje před vánoční sezónou integrací 5500 výdejních míst Balíkovny

30.11.2022 17:56 | Tisková zpráva

Platforma Zaslat.cz integrací Balíkovny rozšiřuje svou síť o dalších téměř 6000 výdejních míst, a posiluje tak před nejsilnější částí roku - vánoční sezónou.

Česká pošta: Zaslat.cz posiluje před vánoční sezónou integrací 5500 výdejních míst Balíkovny
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Dohromady má Zaslat.cz více než 6,5 tisíc sběrných a výdejních míst. Přibližuje se tak svému cíli poskytnout zákazníkům nejširší síť výdejních míst v ČR a nabídnout jednoduchou cestu poslat balík odkudkoli a jakkoliv.

Zaslat.cz spolupracuje již s téměř 20 dopravci a zákazníci přes tuto platformu pošlou více než půl milionu balíků ročně. Díky širokému výběru, přehlednému srovnání cen a podmínek přepravy, umožňuje svým zákazníkům zvolit si jednoduše a pohodlně jakýkoliv typ přepravy. Integrace Balíkovny je velkým krokem k dosažení cíle poskytnout nejjednodušší, nejrychlejší a nejpohodlnější cestu k odesílání balíků po celém českém trhu.

Odesílejte balíky i na výdejní místa v malých obcích

Anketa

Skončí válka na Ukrajině v roce 2023?

58%
42%
hlasovalo: 17014 lidí
Zaslat.cz díky tomu může nabídnout svým zákazníkům více sběrných a výdejních míst, která jsou v posledních letech čím dál populárnější. Balíkovna nabízí téměř 6 000 výdejních míst v ČR, výhodné ceny přepravy a možnost odeslání i vyzvednutí pomocí unikátního kódu na poštách a v dalších partnerských výdejních místech. Díky tomu se dostává možnosti zaslání na výdejní místo i lidem z malých obcí.

Cílem platformy Zaslat.cz je maximálně rozšířit nabídku dopravců a nabídnout zákazníkům jednoduchou cestu, jak odeslat balík kamkoli po republice či do zahraničí. “Integrace s Balíkovnou je pro nás i naše zákazníky velkým krokem. Ocení ji především obyvatelé malých obcí, kteří si budou moci vyzvednout balíček na výdejně poblíž svého bydliště. Zaslat.cz se díky tomu posouvá opět o krok blíže balíkové budoucnosti. Naším cílem je nabídnout zákazníkům nejširší síť míst v ČR a do budoucna i v Evropě,” komentuje integraci Miroslav Michalko, ředitel společnosti Zaslat.cz.

"Balíkovnu využívá čím dál více zákazníků, kteří si výdejní místo volí podle toho, kde se aktuálně nachází. Své zásilky si tak vyzvedávají cestou z práce nebo v nejbližším místě v okolí svého bydliště. O úspěchu Balíkovny svědčí i to, že během říjnové marketingové akce získala 116 tisíc nových klientů, kteří se do systému Balíkovny zaregistostrovali. Spolupráce se Zaslat.cz nás přinese další zákazníky a rozšíří oblast, ve které působíme,” říká ředitelka Balíkovny Lenka Kristová.

Společnost Zaslat.cz je internetový portál a online vyhledávač dopravců, který nabízí řadu možností doručování zásilek pro firmy i koncové zákazníky. Zaslat.cz tak zajišťuje nejen snížení nákladů na dopravu, ale i kratší dodací lhůty. V jednoduchém formuláři na webu internetové přepravní služby snadno navolíte vaše požadavky a zásilka bude doručena primárně od dveří odesílatele ke dveřím adresáta, nebo jakýmkoliv jiným způsobem, který si zvolí. A to nejen v ČR, ale také do celého světa. Společnost působí v Česku, na Slovensku, ale také například v Jižní Africe. Dva roky po sobě byla společnost Zaslat oceněna v žebříčku nejrychleji rostoucích společností ve středoevropském regionu společnosti Deloitte. V roce 2022 podepsala společnost Zaslat strategické partnerství se společností Alsendo, která umožní expanzi na další trhy a růst na českém i slovenském trhu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Andrej Babiš byl položen dotaz

Nemyslíte, že si za vyhrocenou kampaň můžete do značné míry sám?

Nebyl jste to náhodou vy, kdo neuměl nic jiného než útočit na své protivníky? Řekl byste, že jste politik, co umí dělat kompromisy nebo ustoupit? Vždyť se proti vám staví i vlastní členové hnutí nebo bývalý koaliční partneři. Proč asi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Alexander Schorm bude zaštiťovat především agendy s lidskoprávním přesahem

22:45 Veřejný ochránce práv: Alexander Schorm bude zaštiťovat především agendy s lidskoprávním přesahem

Veřejný ochránce práv Stanislav Křeček a jeho zástupce Vít Alexander Schorm se dohodli, že od prvníh…