Česká pošta určila datum, do kdy podat balík tak, aby dorazil do Štědrého dne

10.12.2020 21:18 | Zprávy

Česká pošta určila rozhodný den, do kdy je možné odeslat balíkovou zásilku tak, aby byla doručená do Štědrého dne.

Česká pošta určila datum, do kdy podat balík tak, aby dorazil do Štědrého dne
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

I vzhledem k enormnímu nárůstu balíkových zásilek v posledních dnech Česká pošta určila, že garantuje dodání do Vánoc u Balíku Na poštu a u Balíku Do Balíkovny podaného do neděle 20. prosince a u Balíku Do ruky podaného do pátku 18. prosince. I přesto ale doporučujeme všem, aby s objednáním dárku nebo odesláním balíku neotáleli.

Seznam poboček, které mají otevřeno v neděli, naleznete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

K čemu jsou vyšetřovací komise?

Tvrdíte, že je chcete zřizovat třeba ke kauze Dozimetr, ale můžete uvést jeden příklad, kdy ustanovení komise bylo k něčemu dobré a komise něco vyřešila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Škoda Group posiluje svou pozici v Indii. CEO Petr Novotný jednal s indickým premiérem Naréndrou Módím o dalším rozvoji spolupráce

10:05 Škoda Group posiluje svou pozici v Indii. CEO Petr Novotný jednal s indickým premiérem Naréndrou Módím o dalším rozvoji spolupráce

Praha / Nové Dillí, 25. března – Škoda Group systematicky posiluje svou přítomnost na strategicky dů…