Česká spořitelna je demokratická

29.12.2013 13:00 | Zprávy

Pracovat v České spořitelně znamená mít možnost dobře komunikovat napříč firmou a sdílet informace a know how s ostatními, a to jak v rámci rozsáhlé pobočkové sítě, tak s centrálou v Praze.

Česká spořitelna je demokratická
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

Vzhledem ke své velikosti musí Česká spořitelna využívat nejmodernějších nástrojů interní komunikace. Za projekt intranetové platformy Včelín získala druhou cenu v celoevropské soutěži FEIEA Grand Prix 2013 v kategorii Intranet site.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci na Moravě mají nové organizační uspořádání

7:33 Celní správa: Celníci na Moravě mají nové organizační uspořádání

Dne 1. 7. 2025, vznikl nový Celní úřad v Ostravě se sídlem v Ostravě, který převzal působnost na úze…