Česká televize spustila s předstihem všechny vysílače pro příjem DVB-T2

06.05.2018 17:35 | Zprávy

České televizi se podařilo spustit veškeré vysílače pro příjem DVB-T2 o šest dní dříve, než původně plánovala. Nová síť již pokrývá 99,6 procenta území Česka.

Česká televize spustila s předstihem všechny vysílače pro příjem DVB-T2
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

Díky spuštění nové Přechodové sítě 11 tak mohou diváci, přijímající zemské vysílání, naladit kompletní programovou nabídku České televize ve vysokém rozlišení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Co myslíte tou spravedlností?

,, Pláčete nad Ukrajinou? Nad Irákem? Nad Libyí? Nad Sýrií? Nad Venezuelou? Neplačte, spravedlnost si cestu najde.“ To jste napsal. Co myslíte tou spravedlností? A myslíte, že na válce ve válce je něco spravedlivé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Myslíme i na bezpečí neslyšících

7:33 HZS ČR: Myslíme i na bezpečí neslyšících

Už jste to slyšeli? Dnes si připomínáme Světový den sluchu. Sluch (spolu se zrakem) je bránou do oko…