České dráhy: Nadcházející víkend v ČD Muzeu v Lužné u Rakovníka bude patřit modelářům

19.08.2022 8:40 | Tisková zpráva

RC modely kamionů, tanků, hasičské i policejní techniky nebo modelová železnice, to vše bude k vidění v sobotu a v neděli 20. a 21. srpna v muzeu Českých drah v Lužné u Rakovníka.

České dráhy: Nadcházející víkend v ČD Muzeu v Lužné u Rakovníka bude patřit modelářům
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Během Modelvíkendu se představí to nejlepší, na čem modelářské kluby v poslední době pracovaly. Návštěvníky akce na místo konání sveze po oba víkendové dny zvláštní vlak s motorovou lokomotivou Karkulkou, který vyjede z pražského hlavního nádraží. 

O tomto víkendu budou v železničním muzeu v Lužné u Rakovníka prezentovat svoji práci modelářské kluby, které předvedou návštěvníkům RC modely železniční a bojové techniky v měřítku 1 : 16, uskuteční se tu totiž Modelvíkend. Ve vybrané časy budou mít zájemci možnost zhlédnout bitvu modelových tanků. K vidění budou kamiony, hasičské a policejní vozy i offroadové speciály na dálkové ovládání. V provozu bude samozřejmě také muzejní modelové kolejiště velikosti H0. Bez zájmu návštěvníků určitě nezůstane provoz modelu vojenské vlečky s lokomotivami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Předsedkyně

Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Vláda chce dořešit financování kompenzací nepřímých nákladů pro energeticky náročná odvětví

16:14 HK ČR: Vláda chce dořešit financování kompenzací nepřímých nákladů pro energeticky náročná odvětví

Hospodářská komora České republiky očekává, že kabinet na svém zasedání ve středu 29. října definiti…