České dráhy: Parním vlakem na Den dětí v železničním muzeu v Lužné u Rakovníka

02.06.2018 8:17 | Zprávy

České dráhy dnes vypraví zvláštní vlak v čele s parní lokomotivou zvanou Papoušek, který pojede z Loun do železničního muzea v Lužné u Rakovníka. Tady bude připravený Dětský den s řadou atrakcí. Zvláštní parní vlak s lokomotivou „Kremák“ sveze cestující do Lužné také z Kladna.

České dráhy: Parním vlakem na Den dětí v železničním muzeu v Lužné u Rakovníka
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Parní vlak odjíždí z Loun v 9:18 a na své trase zastaví ve stanicích a zastávkách Louny střed, Louny město, Postoloprty, Žatec a Krupá. Do Lužné přijede v 11:31. Druhý vlak bude začínat v Kladně v 10:15 a zastaví v Kačicích, Stochově a Novém Strašecí. Do Lužné dorazí v 11:24.

V železničním muzeu ČD si návštěvníci prohlédnou výstavu parních a motorových lokomotiv, stálé expozice nebo modelové kolejiště. Dále bude možné svézt se na úzkorozchodném okruhu a děti se můžou od 10 do 14 hodin zapojit do řady zajímavých soutěží o ceny. Připravený pro ně bude také lesní závod s úkoly na stanovištích, pořádaný 5. oddílem vodních skautů Kon-Tiki z Loun. Doprovodný program zajistí taneční skupina „Lentilky“.

Jízdenky bude prodávat vlakový personál

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Zkušenosti

Podle všeho se nad vámi stahují mračna a eurokomisařkou zřejmě nebudete. Co říkáte na to, že jste u vládní koalice ztratila podporu? A nemyslíte, že vzhledem k vaší kauze a 0 zkušenostem s politikou byste se nominace měla vzdát sama? Neuvažovala jste o tom? Netvrdím, že nemáte být v politice, ale ne...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Aršík s detailem meandru řeky Moravy

22:04 Česká pošta: Aršík s detailem meandru řeky Moravy

Litovelské Pomoraví je název nového příležitostného poštovního aršíku, který Česká pošta uvede do pr…