České dráhy odvezou fanoušky na MS v cyklokrosu do Tábora

31.01.2024 19:15 | Tisková zpráva

České dráhy v době konání světového šampionátu v cyklokrosu nabídnou fanouškům svezení přímo do dějiště akce. Zároveň národní dopravce v neděli, která je hlavním závodním dnem, vypraví speciální vlak. Organizátoři očekávají, že do Tábora dorazí desetitisíce fanoušků cyklokrosu. Železnice je tak ideální variantou, jak se do místa konání MS pohodlně dostat bez nutnosti řešit např. parkování.

České dráhy odvezou fanoušky na MS v cyklokrosu do Tábora
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Mistrovství světa v cyklokrosu, které se v Táboře koná už počtvrté, proběhne ve dnech 2. - 4. února 2024. Během všech tří dnů, tedy od pátku až do neděle, budou všechny dálkové vlaky zastavovat mimořádně i v zastávce Tábor-Čápův Dvůr, která je kousek od závodní dráhy. Jedná se o všechny rychlíky Vltava, Lužnice a Silva Nortica.

V neděli 4. února bude zároveň vypraven zvláštní vlak do a ze stanice Tábor-Čápův Dvůr. Ráno speciální souprava odjede v 9:20 hodin ze stanice Praha hl.n. Zastavovat bude ještě ve Vršovicích a Zahradním Městě a do cílové stanice Tábor-Čápův Dvůr přijede v 10:29. Na zpáteční cestu pak vlak vyrazí po ukončení hlavního programu MS v cyklokrosu před 17. hodinou.

Všechna zmiňovaná spojení jsou zapracována do jízdních řádů, nejpohodlnější možnost nákupu jízdenek nabízí e-shop ČD (ZDE) nebo aplikace Můj vlak.

Informace o celém programu Mistrovství světa v cyklokrosu naleznete ZDE.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

frakce

Tomu nerozumím.Frakce kterou založili Babiš Orbán a spol.nebudou mít žádny vliv Evr.Parlamentu ale můžou ohrozit a jsou nebezpečím pro Evropu

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Státní veterinární správa: ČR je již dvacet let oficiálně zemí bez výskytu vztekliny

19:07 Státní veterinární správa: ČR je již dvacet let oficiálně zemí bez výskytu vztekliny

Státní veterinární správa (SVS) si před několika dny připomněla dvacet let ode dne, kdy Česká republ…