České dráhy uzavřely s odbory Podnikovou kolektivní smlouvu až do roku 2023

04.08.2022 9:45 | Zprávy

Největší český železniční dopravce dnes uzavřel jednání s odborovými centrálami o zmírnění inflace v letošním roce a o podobě nové Podnikové kolektivní smlouvy Českých drah na rok 2023.

České dráhy uzavřely s odbory Podnikovou kolektivní smlouvu až do roku 2023
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Jednání s odborovými partnery letos firma zahájila výrazně dříve než v předchozích letech. Důvodem je snaha managementu zmírnit dopady rekordní inflace na zaměstnance. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Myslíte, že za vaší vlády jsme v jádru EU byli?

Podle mě jsme na druhé koleji od začátku a EU vůbec není jednotná. Mimochodem co říkáte na to, že se chce teď ekonomicky spojit do užší spolupráce 6 států EU? Není to důkaz toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Ve Varech šest premiér i vítěz Berlinale

16:08 Česká televize: Ve Varech šest premiér i vítěz Berlinale

Česká televize bude i letos jedním z nejvýraznějších účastníků Mezinárodního filmového festivalu Kar…