Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek slavnostně pokřtí novou knihu o ženském byznysu Podnikatelka nebo Popelka

03.09.2020 16:24 | Zprávy

Vedení Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM) ve čtvrtek 3. září v Praze slavnostně pokřtí novou knihu o ženském byznysu.

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek slavnostně pokřtí novou knihu o ženském byznysu Podnikatelka nebo Popelka
Foto: cmapm.cz
Popisek: Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek - logo

Knihu Podnikatelka nebo Popelka s příběhy mezinárodně proslavených podnikatelek napříč historií napsala Jana Geršlová, profesorka Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Publikaci vydalo nakladatelství Professional Publishing.

Kateřina Haring (vlevo), prezidentka ČMAPM, a Jana Geršlová, profesorka Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Foto Jana Geršlová

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tou revizí pobytu Ukrajinců v ČR?

A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zahraničí: Ministr Lipavský na summitu EU s Latinskou Amerikou

11:27 Ministerstvo zahraničí: Ministr Lipavský na summitu EU s Latinskou Amerikou

Ministr Lipavský povede českou delegaci již na čtvrtém summitu mezi EU a CELAC (Společenství latinsk…