Český rozhlas: Herec Viktor Preiss se stal Šarmantní osobností roku 2017

23.04.2018 20:30

Herec Viktor Preiss získal nejvíce hlasů ve 22. ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost roku 2017. V letošním roce byla nově udělena Cena internetu, která putovala do rukou zpěváka Davida Deyla. Mimořádnou Cenu šarmu si odnesla moderátorka Halina Pawlowská.

Český rozhlas: Herec Viktor Preiss se stal Šarmantní osobností roku 2017
Foto: Ivana Lukavská
Popisek: Viktor Preiss

Viktor Preiss převzal Zlaté slunce akademické sochařky Dagmar Štěpánkové Černé z rukou šarmantní osobnosti roku 2008 herečky Hany Maciuchové. Kromě hlavní ceny, o které rozhodují posluchači Českého rozhlasu, byla letos udělena také Cena internetu, kterou v internetovém hlasování získal zpěvák David Deyl. Mimořádnou Cenu šarmu si odnesla moderátorka Halina Pawlowská, která na vlnách stanice Český rozhlas Hradec Králové baví posluchače svou talkshow Na větvi s Halinou a pravidelnými glosami.

Smyslem ankety, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce 1996, je hledat a oceňovat charismatické osobnosti. „Důkazem toho, že v anketě hlasují v posledních letech stále mladší a mladší posluchači svědčí fakt, že vítězem internetového hlasování se stal David Deyl“, uvedl ředitel rozhlasového studia Český rozhlas Hradec Králové a Český rozhlas Pardubice Jiří Kánský. Letos se do nominace deseti nejšarmantnějších osobností za rok 2017 dostali také Jiří Bartoška, Zlata Adamovská, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Ladislav Špaček, Jan Čenský či Gabriela Koukalová.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Tomáš Jirsa, MBA byl položen dotaz

O Německu si nedělám iluze

Naopak si myslím, že je strůjcem stávající ekonomické krize, ale lze mu vyčítat, že chce svým lidem pomoci? Není spíš smutné, že to nedělají i ostatní? To, že na to nemají je to, co by se mělo řešit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Středočeský kraj: Další část Labské cyklostezky dokončena

22:54 Středočeský kraj: Další část Labské cyklostezky dokončena

Středočeský kraj prostřednictvím Krajské správy a údržby silnic (KSÚS) dokončil další úsek Labské cy…