Český rozhlas: Herec Viktor Preiss se stal Šarmantní osobností roku 2017

23.04.2018 20:30

Herec Viktor Preiss získal nejvíce hlasů ve 22. ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost roku 2017. V letošním roce byla nově udělena Cena internetu, která putovala do rukou zpěváka Davida Deyla. Mimořádnou Cenu šarmu si odnesla moderátorka Halina Pawlowská.

Český rozhlas: Herec Viktor Preiss se stal Šarmantní osobností roku 2017
Foto: Ivana Lukavská
Popisek: Viktor Preiss
reklama

Viktor Preiss převzal Zlaté slunce akademické sochařky Dagmar Štěpánkové Černé z rukou šarmantní osobnosti roku 2008 herečky Hany Maciuchové. Kromě hlavní ceny, o které rozhodují posluchači Českého rozhlasu, byla letos udělena také Cena internetu, kterou v internetovém hlasování získal zpěvák David Deyl. Mimořádnou Cenu šarmu si odnesla moderátorka Halina Pawlowská, která na vlnách stanice Český rozhlas Hradec Králové baví posluchače svou talkshow Na větvi s Halinou a pravidelnými glosami.

Smyslem ankety, která vznikla v královéhradeckém rozhlase v roce 1996, je hledat a oceňovat charismatické osobnosti. „Důkazem toho, že v anketě hlasují v posledních letech stále mladší a mladší posluchači svědčí fakt, že vítězem internetového hlasování se stal David Deyl“, uvedl ředitel rozhlasového studia Český rozhlas Hradec Králové a Český rozhlas Pardubice Jiří Kánský. Letos se do nominace deseti nejšarmantnějších osobností za rok 2017 dostali také Jiří Bartoška, Zlata Adamovská, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Ladislav Špaček, Jan Čenský či Gabriela Koukalová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

 České firmy mají zájem o Omán, mise MPO se zaměřila na průzkum a těžbu nerostných surovin

18:49 České firmy mají zájem o Omán, mise MPO se zaměřila na průzkum a těžbu nerostných surovin

Celkem 25 firem se zúčastnilo podnikatelské mise do Sultanátu Omán zaměřené na průzkum, těžbu a zpra…