Český rozhlas Plus vyhlásil letní fotosoutěž

28.06.2014 9:40 | Zprávy

Stanice Český rozhlas Plus připravila pro své posluchače a příznivce letní fotosoutěž, která potrvá až do konce srpna 2014. Zúčastnit se mohou všichni zájemci o fotografování ze všech koutů České republiky. Slogan soutěže zní: Moje Plus – Víc než logo.

Český rozhlas Plus vyhlásil letní fotosoutěž
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Cílem soutěže je vytvořit pestrou fotogalerii plnou uměleckého, humorného nebo jakkoliv zajímavého pojetí loga Českého rozhlasu Plus. Jsem zvědav na tvořivost našich posluchačů.  Už z prvních fotografií je patrné, že jsou velmi nápadití,“ uvádí šéfredaktor stanice Český rozhlas Plus, Daniel Raus.

Soutěžící by se měli hledáčkem svých fotoaparátů, mobilů nebo tabletů  zaměřit na logo Českého rozhlasu Plus. Inspiraci mohou nalézt ve svém okolí, v přírodě, ve městě. Kreativitě nejsou kladeny žádné hranice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Český rozhlas

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ACK ČR: Průvodce bezpečnou dovolenou s vaším čtyřnohým kamarádem

16:26 ACK ČR: Průvodce bezpečnou dovolenou s vaším čtyřnohým kamarádem

Léto je časem cestování, kdy si stále více Čechů přeje vzít na dovolenou i svého domácího mazlíčka.