Českým hodinkám PRIM se daří, bodují doma i ve světě

28.06.2017 12:11 | Zprávy

České hodinky PRIM, od jediného výrobce ELTON hodinářská, se v posledních letech těší stále většímu zájmu zákazníků v České republice i v zahraničí. Nejnovější limitovaná edice PRIM Anthropoid byla kompletně vyprodána během pouhých dvou týdnů, úspěchy sklidily hodinky i na veletrhu v čínském Ningbo. Společnost navíc nabírá nové zaměstnance, aby ve svém růstu a rozvoji mohla pokračovat ještě rychleji.

Českým hodinkám PRIM se daří, bodují doma i ve světě
Foto: ELTON hodinářská, a.s.
Popisek: Hodinky PRIM ANTROPHOID

Rekordní litovaná edice

Specialitou novoměstské hodinářské manufaktury jsou tematicky i designově propracované limitované edice náramkových hodinek. V loňském roce připravila hned tři – Karel IV., Orlík Bronz a Václav Havel 80. Dosud největší úspěch v rychlosti prodeje ale zaznamenala první letošní edice, připravená k 75. výročí operace Anthropoid. Všech 75 kusů hodinek našlo své majitele během necelých dvou týdnů od oficiálního představení. „Naše limitované edice jsou u zákazníků oblíbené, často se ozývají s objednávkou ihned po prvních informacích o novém modelu, ale Anthropoid strhal všechny rekordy,“říká generální ředitel společnosti Martin Pabiška. „Na přípravě i realizaci každé naší limitované edice se podílí tým specialistů z různých oborů a téma a jeho zpracování volíme vždy velmi pečlivě. To, jak rychle se poslední limitovaná edice prodala, je samozřejmě největším oceněním naší práce.“

Primky okouzlily Asii

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Chudoba

Dobrý den, nemyslíte, že nejde jen o menstruační potřeby? Že čím dál víc lidí nemá na mnohem víc věcí? Třeba jako zdravé potraviny, kojenecké věci, na kroužky, bydlení? Co s tím uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOOÚ: Vznikl informační list věnující se digitálním trhům

22:31 ÚOOÚ: Vznikl informační list věnující se digitálním trhům

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vypracoval ve spolupráci s Úřadem pro ochranu osobních ú…