Chirurgické oddělení Nemocnice Frýdlant vede MUDr. Lukáš Kohoutek

10. 3. 2015 14:09

Frýdlant, 9. března 2015 – Chirurgické oddělení Nemocnice Frýdlant má od loňského podzimu nového primáře. Stal se jím MUDr. Lukáš Kohoutek, špičkový chirurg s dlouholetými zkušenostmi, který ve frýdlantské nemocnici uplatňuje nejnovější metody moderní medicíny.

Chirurgické oddělení Nemocnice Frýdlant vede MUDr. Lukáš Kohoutek
Foto: Redakce
Popisek: MUDr. Lukáš Kohoutek
reklama

MUDr. Lukáš Kohoutek patří mezi první lékaře, kteří v České republice začali operovat pomocí metody ONSTEP, která představuje šetrný způsob léčby tříselné kýly. Tuto metodu MUDr. Kohoutek rozvíjí i ve frýdlantské nemocnici. „Dlouhodobě usilujeme o to, aby byla všechna naše pracoviště na špičkové úrovni, což jde ruku v ruce se špičkovým personálem. Pod vedením nového primáře Nemocnice Frýdlant zavádí ty nejnovější medicínské metody, které zvyšují kvalitu poskytovaných služeb pro naše pacienty,“ uvedl Ing. Václav Vachta, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EUROCLINICUM, která Nemocnici Frýdlant provozuje.

MUDr. Lukáš Kohoutek absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde v současné době dokončuje postgraduální studium. V minulých letech se pravidelně účastnil zahraničních stáží v USA a Austrálii, kde získal cenné zkušenosti pro svou další lékařskou praxi. MUDr. Kohoutek se věnuje problematice všeobecné chirurgie a specializuje se zejména na laparoskopickou chirurgii. Od roku 2004 také pravidelně přednáší na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice. „Dosavadní úspěchy MUDr. Lukáše Kohoutka, kterých dosáhl během své dvanáctileté praxe, jsou jasným důkazem o tom, jaký přínos pro Nemocnici Frýdlant znamená. Věříme, že se pod jeho vedením bude chirurgické oddělení i nadále rozvíjet,“ dodal Ing. Václav Vachta.

Zdravotnický holding EUROCLINICUM

Zdravotnický holding EUROCLINICUM a.s. patří v České republice k největším zdravotnickým skupinám s celkovými tržbami přesahujícími 1,5 mld. Kč. Do holdingu patří vedle nemocnic, poliklinik, laboratoří a lékáren například také pražská klinika Canadian Medical Care nebo leader na trhu pracovně lékařských služeb společnost Kardia, která disponuje hustou sítí smluvních lékařů po celé ČR a špičkovým odborným, technologickým i softwarovým zázemím. Vlastníkem EUROCLINICUM a.s. je fond soukromého kapitálu Tuffieh Funds. Zakládajícím partnerem a vlastníkem fondu je Jan Blaško.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Olomoucký kraj: Průmyslová škola v Jeseníku otevírá kurz pro piloty dronů

19:33 Olomoucký kraj: Průmyslová škola v Jeseníku otevírá kurz pro piloty dronů

Střední průmyslová škola Jeseník, jejímž zřizovatelem je Olomoucký kraj, připravila pro své studenty…