Chytré spoření do zlata s Felixem Slováčkem

04.12.2015 11:50

Bezpečnou alternativu ukládání volných finančních prostředků jinam, než na běžné účty či termínované vklady, stavební spoření či penzijní připojištění přináší nová nabídka na trhu s investičním zlatem - „Chytré spoření do zlata s Felixem“. Přináší ji akciová společnost Zlato, garantem produktu se stal hudebník Felix Slováček.

Chytré spoření do zlata s Felixem Slováčkem
Foto: archiv
Popisek: Zlaté cihly, ilustrace

Od začátku letošního prosince lze uzavřít spoření do raženého zlata jednoduše po internetu, prostřednictvím webového portálu Zlato.cz. Minimální měsíční vklad činí jen 1000 korun.

„Klient si určí cílovou gramáž investičního zlata, na kterou chce spořit, a měsíční splátku. Naši zákazníci obvykle spoří na 10 x 10 gramů, nebo 10 x 31 g (trojská unce, Oz) na období tří let. Můžete ale samozřejmě spořit na gramáže vyšší nebo naopak nižší,“ říká Libor Křapka, ředitel společnosti Zlato a.s. 

„Zlaté spoření“ poskytuje zcela transparentní zhodnocování peněz a všechny informace jsou každému dostupné na www.zlato.cz nebo na infolince 800 585 585. Toto spoření navíc umožňuje maximální flexibilitu. Každý si totiž sám určuje tempo spoření, spořicí částky může navýšit, snížit, pozastavit nebo spoření zcela ukončit. A to vše bez jakýchkoli poplatků či sankcí. Smlouvu je také možné převést na své blízké, děti nebo vnoučata.

Při včasné registraci získáte zdarma limitovanou edici nového alba Felixe Slováčka „Zlatý dárek“ s jeho vlastnoručním podpisem. Prvních ryzích 999 zájemců při sjednání smlouvy na „Chytré spoření s Felixem“ dostane navíc také dvě vstupenky na gala koncert „Felix a jeho hosté“ v pražské Lucerně.

Akciová společnost Zlato byla založena v roce 2015. Firma byla zapsána do Obchodního rejstříku České republiky 15. září 2015 pod identifikačním číslem 044 03 231. Základní kapitál společnosti je 10 milionů korun. Aktuální výpis je k dispozici zde.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Ve výběrovém řízení ke 4. výsadkové rotě AZ uspělo 11 borců včetně jedné ženy

22:30 Armáda ČR: Ve výběrovém řízení ke 4. výsadkové rotě AZ uspělo 11 borců včetně jedné ženy

V 7 hodin ráno stálo u vstupní brány na letišti 43. výsadkového praporu v Chrudimi devatenáct uchaze…