Cisco kupuje Sourcefire, specialistu na řešení pro kybernetickou bezpečnost

25.07.2013 11:04 | Zprávy

Společnost Cisco oznámila, že kupuje Sourcefire, předního výrobce inteligentního softwaru pro kybernetickou bezpečnost. Spojení řešení, technologií a výzkumných týmů obou společností přinese zákazníkům komplexní pokročilou ochranu před hrozbami ve všech stádiích útoku, před, během i po něm, a na všech typech zařízení či v cloudu.

Cisco kupuje Sourcefire, specialistu na řešení pro kybernetickou bezpečnost
Foto: red
Popisek: Cisco

Sourcefire se zabývá vysoce inovativními bezpečnostními technologiemi a jejím převzetím získá Cisco tým, který má bezpečnost ve své DNA a může tak urychlit rozvoj své bezpečnostní strategie. Bezpečnost se totiž stává stále důležitější oblastí IT i fungování firem a institucí. Cisco zaplatí 76 USD za akcii. To je celkem 2,7 miliardy dolarů. Akvizice by měla být dokončena ve druhé polovině tohoto kalendářního roku.
Více informací naleznete zde: http://newsroom.cisco.com/release/1225204

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Rozšíření EU a NATO – Ukrajina

Odmítáte přijetí Ukrajiny do EU a NATO teď nebo navždy (třeba za 10 let)? Nemyslíte, že by měla dostat šanci jako jiní i my se do institucí zapojit? Samozřejmě když proto splní podmínky

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MPO: Česká mise na Mezinárodní kosmickou stanici má podporu 90 procent veřejnosti

16:08 MPO: Česká mise na Mezinárodní kosmickou stanici má podporu 90 procent veřejnosti

Kosmické aktivity přechází z Ministerstva dopravy pod Ministerstvo průmyslu a obchodu.