Co politici plánují s centrem Prahy? Přijďte s nimi diskutovat do Divadla ABC

15.09.2014 11:00

V úterý 30. září od 17 hodin se v kavárně Divadla ABC bude konat diskuzní panel na téma „Co politici plánují s centrem Prahy“. Debatu pořádá Sdružení Nového Města pražského ve spolupráci s Městskými divadly pražskými a zúčastní se jí zástupci politických stran 65 Demokratů Jana Kasla, ANO, ČSSD, koaliční kandidátka – STAN, KDU-ČSL, Iniciativa občanů, LES, ODS a TOP 09. Moderátorem diskuze bude Jan Adámek, předseda Sdružení Nového Města pražského. Vstup pro veřejnost je zdarma.

Co politici plánují s centrem Prahy? Přijďte s nimi diskutovat do Divadla ABC
Foto: red
Popisek: Městská divadla pražská

Anketa

Pro komunální volby v Praze se formují nová hnutí. O jakém jste doposud slyšeli?

7%
hlasovalo: 2307 lidí
Cílem diskuzního panelu je přilákat pozornost veřejnosti k problémům Václavského náměstí a zprostředkovat obyvatelům i návštěvníkům centra Prahy dialog s politiky, rozproudit debatu o jeho budoucí podobě.

Městská divadla pražská se svými sály v divadlech ABC a Rokoko jsou tradiční a nedílnou součástí Václavského náměstí. Ročně je navštíví téměř 200 000 diváků, proto jim záleží na tom, aby cesta do divadla byla pro návštěvníky příjemná a odnesli si nejen z návštěvy divadla, ale i centra pozitivní zážitky.

Hlavním cílem Sdružení Nového Města pražského, o. s., je komplexní rozvoj lokality Václavského náměstí, včetně vymýcení všech nešvarů a negativních jevů, s cílem navrátit na Václavské náměstí život a přirozený ruch. Chce docílit toho, aby se sem lidé nebáli chodit v nočních, natož denních hodinách. Tohoto cíle chce sdružení dosáhnout zejména spojením sil podnikatelských subjektů z Václavského náměstí a okolí a jejich kooperaci s úřady a ostatními organizacemi. Členy sdružení jsou převážně podnikatelé, kteří provozují domy, obchody, restaurace, hotely a další podniky na Václavském náměstí a v jeho okolí. Mezi členy patří i několik rezidentů. Sdružení funguje jako nezisková organizace, bylo založeno před deseti lety. Více informací najdete na http://www.sdruzeni-nmp.cz/.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ŘSD: Rekonstrukce mostu pod Hněvínem jde podle plánu

7:32 ŘSD: Rekonstrukce mostu pod Hněvínem jde podle plánu

Koordinační schůzka investora, zhotovitele a stavební dozoru potvrdila, že při rekonstrukci mostu na…